Cardfinans Para Puanları 2023’de Nerelerde Kullanılır?

QNB Finansbank müşterisi olan kişilerin kullanımına açık olan Cardfinans para puanları pek çok alanda kullanılabilmektedir. Banka müşterisi olarak kredi kartı kullanımı yapmakta olan kişilerin yapmış olduğu harcamalar doğrultusunda birikmiş olan puanları ile bankanın anlaşmalı olduğu kurumlarda bedava alışveriş yapabilmek mümkün olmaktadır. İlgili tarihlerde geçerliliği olan ve anlaşma sağlanmış olan yerlerde kullanılabilecek olan bu para puanlar avantaj sağlar.

QNB Finansbank Kredi Kartları Nelerdir?

Cardfinans para puanlarının kullanılabileceği ve birikebileceği pek çok kredi kartı seçeneği banka içerisinde yer almaktadır. CardFinans Xtra, CardFinans, CardFinans Emekli, Xclusive, Xclusive Doctors, Fix Card, CardFinans GO, CardFinans Hemşire ve takım kredi kartları kapsamında Cardfinans para puanları toplayarak banka tarafınca anlaşma sağlanmış olan yerlerde bedava alışveriş yapabilmek mümkün olur.

Benzer Makale: Sodexo – Ticket – Multinet – Setcard Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler

Bu kredi kartlarının her biri farklı limitler ile donatılmış kartlar olmakla birlikte bu bankaya başvuru yapılarak kredi kartı çıkartılabilir.

Cardfinans Para Puanlar 2023’de Nerelerde Kullanılır?

Cardfinans uygulaması dahilinde kredi kartında birikmiş olan para puanlar; Metro, Carrefour, Kipa, Ikea mağazaları, Kığılı Mağazaları, İpekyol Mağazaları, Matraş Mağazaları, Vestel Mağazaları, Profilo Mağazaları, Regal Mağazaları, Polaris Mağazaları, Gratis Mağazaları, Flo Mağazaları, Hızlıal.Com, Medıamarkt Mağazaları, N11.Com, Cıceksatıs.Com, Ikea.com.tr, Tchıbo.com.tr, Tozlu.Com, Lıdyana.Com, MARKAFONI.COM, E-BEBEK.COM ve Koctas.com.tr gibi hem mağaza alanlarında hem de web sitelerinde kullanılabilmektedir. Para puanlar ile alışveriş yapıldığı zaman ödeme esnasında bu alandan ödeme yapılabilir.

Cardfinans Para Puanlar Nasıl Kullanılır?

QNB Finansbank kapsamında verilmekte olan kredi kartları içerisinde biriken para puanlar pek çok alanda kullanılabilmektedir. Kullanım işlemi kasada ya da sepette ödeme esnasında verilen seçeneklerden para puan tercih edilerek yapılır. Ödeme esnasında kredi kartında birikmiş olan para puanın TL cinsinden çevrimi yapılarak ödeme işlemi gerçekleştirilir. 1 para puan 1 TL olmak kaydı ile Cardfinans içerisinde para puan biriktirme işlemi yapabilmek mümkün olmaktadır. Kredi kartları içerisinde birikmiş olan para puanları anlaşmalı olunan web sitelerinde ve mağazalarda harcayabilmek için banka müşterisi olmak ve bir kredi kartına sahip olmak gerekir.

“Cardfinans Para Puanları 2023’de Nerelerde Kullanılır?” üzerine bir yorum
Yorum yapın