TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır?

Türk ekonomi bankası özel bankalar arasında yer alır. Yurtdışı ortağı mevcut olan banka, birçok alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Fransız ortaklığa sahip bankada, araç kiralama alanından araç kredileri şirketlerine kadar faaliyet alanlarını bulunuyor. Şimdi bankanın bu faaliyet alanlarında ürün ve hizmetlerine dair bilgilere yer verelim. Bununla birlikte TEB bonus puanları nerelerde kullanılır bir göz atalım.

Bankada Kullanılan Ürün ve Hizmetler Nelerdir?

Çeşitli alanlarda faaliyet gösterseler de bireysel ve kobi bankacılığı alanında daha aktif rol aldıklarını söyleyebiliriz. Türkiye’de küçük ve orta ölçekli işletmeler, tüm işletmelerin %93’ü civarına denk gelir. Bu durumu dikkate aldığımızda pazar payının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Buradan yola çıkarak, bankanın faaliyet alanının geniş olduğunu görebiliyoruz. Kullanılan bireysel ürünlerde kredi, kredi kartı, ek hesap ve diğer ürünleri sayabiliriz.

Kredi Kartı Kullanımı Ve Bonus Puanların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Bankanın kredi kartı alanında birçok ürünü mevcuttur. Segment olarak değişiklik gösterse de özellik olarak büyük çoğunluğu bonus kart özelliğini barındırır. En düşük segment kart olan aidatsız karttan başlayarak özel müşterilere verilen kartlara kadar bir takım kartlar bulunuyor. En çok tercih edilen bedava puan türlerinden olan bonus, birçok bankanın kullandığı ve faydalandığı alt yapıdır diyebiliriz. Peki, 2023 TEB bonus puanları nerelerde kullanılır? Pos cihazı bonus olan tüm iş yerlerinden bonus kartınız ile puanlarınızı kullanabiliyorsunuz. Bazı kampanya bonus puanları, pos cihazları üzerinde görünmeyebilir. Bu durumda satıcıya direkt bonus puan kullanımı yaptırırsanız işleminizi gerçekleştirirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Cardfinans Para Puanları 2023’de Nerelerde Kullanılır?

Bankanın Aidatsız Kartında Bonus Özelliği Var Mı?

Bankalar düzenleme ve denetleme kurulunca, her bankanın en az 1 adet aidatsız kartı olması gerekiyor. Türk ekonomi bankasının da bu özellikte kartı mevcuttur. Fakat bonus özelliği konusunda bir kısıtlama getirilmiştir. Diğer kredi kartlarının haricinde, bu kart bonus özelliği taşımaz. Farklı Pos Cihazlarında Bonus Puanımı Kullanabilir Miyim? Her pos cihazı bulunduğu firmanın özelliğini taşır. Diğer bankalarda chip para ve benzeri isimlerle anılıyor. Burada dikkat etmeniz gereken sadece bonus pos cihazları olmasıdır.

Sizlerin TEB Bonus kart için bonus puanları nerelerde kullanılır önerileri yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yapın