SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar 2023

Kredi çekme işlemlerinde müşterilerine kolaylık yaratmak isteyen bankalar, başvuruları farklı kanallardan yürütme imkanı veriyor. Bu kapsamda artık cep telefonlarından tek bir mesaj ile kredi başvurusu yapabilme fırsatınız olacaktır. Bu sayede uzun kredi prosedürlerine girmeden başvuru sürecini çok daha kısaltmış olursunuz. SMS ile anında kredi veren bankalar sizlerin mesaj kanalıyla yaptığınız başvuruları ön başvuru olarak kabul eder. Daha sonrasında kesin onay için banka sizleri arar ya da şubelere davet eder.

SMS İle Kredi Nasıl Çekilir?

Tüm bankaların şu an için aktif olarak hizmette bulundurduğu bir SMS kanalı mevcuttur. Bu kanallardan kolayca başvuru yapabilirsiniz. SMS ile anında kredi veren bankalar kendilerine özel bir numara belirler. Bu numara üzerine TC kimlik numaranız ile söz konusu kredi türünü mesaj attığınız zaman kredi başvurusu alınır.

SMS ile kredi nasıl çekilir

Ancak buradan yapacağınız başvuru tamamen ön başvuru niteliğinde olacaktır. Bankalar daha sonradan sizleri telefonla arayarak detaylı bilgilendirme yapar. Sonrasında gerekli evrakları teslim etmek için yine banka şubesine gitmeniz gerekebilir. Ancak söz konusu bankanın daimi müşterisi olan kişilere doğrudan kredisi de verilebiliyor.

SMS İle Başvurduğum Krediyi Nereden Alırım?

Tüm başvuruları SMS ile cep telefonlarından yapılan kredilerde paranızı almak için doğrudan banka şubesini kullanmanız gerekiyor. Ancak talep edilmesi halinde söz konusu miktarı internet kanalıyla da alabilirsiniz.

Önerilen Bağlantı: En Uygun Taşıt Kredisi Veren 2023 Bankaları Hangisi?

Aynı bankanın internet şubesini aktif olarak kullanıyo17rsanız, talep ederek paranızın internet üzerinden yatmasını da sağlayabilirsiniz. Ancak bu yolla sadece 15 bin TL’ye kadar olan kredileri alabilirsiniz. Bu tutarı aşan kredileri almak için yine banka şubesine gitmeniz gerekir.

İnternetten Kredi Nasıl Çekilir?

SMS başvurularında olduğu gibi internet üzerinden yapılan kredi başvuruları da birçok prosedürden kurtulmanızı sağlıyor. Müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesine kayıtlıysanız, aynı banka üzerinden kolayca kredi çekebilirsiniz. Cep telefonlarında mobil bankacılık uygulamasını indirerek ya da doğrudan bankanın resmi sitesini kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kanaldan yapılan başvurular da yine ön başvuru niteliğinde kabul edilir ve bankalar daha sonradan kesin onay için sizlerle iletişime geçer.

Leave a Comment