İşbank – Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır?

Hayatımızın en önemli noktasında yer alan kredi kartlar aktif olarak kullanılmaya devam etmektedir. Kredi kartı ile pek çok yerde alışveriş yapılırken, biriken puanlarda nakit para gibi harcanabilmektedir. İş bankasının anlaşmalı olduğu yerlerde harcama yapıldığında biriken Maximum puanlar belli tarihler arasında kullanılabilir. Yüzlerce kişinin kullandığı İşbank – Maximum puanları 2023 yılında nerelerde kullanılır?

Maximum Puanlar Nasıl Kullanılır?

Maximum kredi kartlarıyla sürekli alışveriş yapan biri iseniz biriken puanlarınızı sıklıkla kontrol edebilirsiniz. Satın alacağınız ürünü bu puanları kullanarak yapabilirsiniz. Kartınızda biriken 2023 yılı puanlarınızı kullanmak için mağaza ya da market görevlisine önceden söyleyerek kullanabilirsiniz. Pos cihazları bunun içinde donanımlıdır. Ayrıca siz söylemeden görevli asla puanlarınız kullanma hakkına sahip değildir. Bundan dolayı öncelikle sizin söylemeniz gereklidir. Yaptığınız alışverişle doğru orantılı olarak bu puanlar artar. Yine bir alışveriş esnasında kredi kartı limitini kullanmak yerine biriken puanlarınızdan

Maximum veya İşbank Kartlarındaki Puanlar Kullanılır Mı?

Kredi kartlarına olan düşkünlüğümüzü düşündüğümüzde, biriken puanları da kullanma hakkına sahibiz. Puanların zamanla birikmesiyle anlaşmalı mağazalardan, marketlerden ve elektronik alet satan yerlerden kullanabilirsiniz. İçinde biriken tutar kadar alışveriş yapabilirsiniz. İş bankası kredi kartınıza yaptığınız tutarın belli oranında puan yükler.

Maximum puan kazanma

Sizlerde bu puanları son kullanma tarihlerine dikkat ederek kullanabilirsiniz. Maxi puanların kullanıldığı marketler; Migros, Carrefour ve süper marketler, şok marketlerden kullanılabilir. Ayrıca daha fazla puan biriktirmenin yolları bankanın kampanyalarını kaçırmamaktan geçer.

Önerilen Bağlantı: ATM’den Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Maxipuan’ların biriktiği ve kullanıldığı mağaza isimleri ise; LC Waikiki, Tekzen, Boyner, Bimeks, Media Market gibi yerlerde kullanılabilir. İnternet sitelerinden de alışveriş yapıldığında da bu puanlar kullanılabilir. Kredi kartı puanlarınızı banka şubelerinden veya internet bankacılığından da öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartlarda Biriken Puanlar Silinir Mi?

Alışveriş esnasında anlaşmalı mağazalardan yapılan tüm alışverişlerden puanlar birikir. Kart sahipleri biriktirdikleri puanları belli bir zaman diliminde kullanabilirler. Son kullanma tarihlerine dikkat ederek Maxipuanlar’ınızı kullanabilirsiniz.

Tarihleri geçen puanlar otomatik olarak silinir. Bu sebepten dolayı kredi kartlarınız yaptığınız alışverişlerden dolayı yüklenen puanları zamanında kullanmayı unutmayın. Aksi takdirde banka bu konuda size yardımcı olamaz. Kredi kartlarının puanları belli dönemlerde kullanılabilir.

Leave a Comment