Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2023

Faizsiz kredi günümüzde pek çok kişinin tercihi arasında yer tutmaktadır. Türkiye İslam Devleti olmasından ötürü birçok kişi tarafından faizsiz kredi çekmek tercih edilmektedir. Katılım Bankacılığı adı altında faizsiz kredi veren bankaları görmek mümkündür.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Son zamanlarda bu tür bankalara rağbet artınca Vakıfbank ve Ziraat Bank hizmet sektöründe genişlemeye giderek Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankalarını kişilerin hizmetine sunmuşlardır. Faizsiz kredi veren bankaları araştırarak uygun oranlarla kredi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

1- Albaraka Türk

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye sektörüne 1985 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde faizsiz kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer tutmaktadır. Yaptığı yeniliklerle en çok tercih edilenler arasında kendini bulmaktadır.

Benzer Makale: 18 Yaşını Doldurmadan Kredi Alınır Mı?

Albaraka Türk Katılım Bankası konut kredileri, taşıt finansmanı, arsa kredisi, düğün finansmanı, hac finansmanı, umre kredisi adı altında pek çok alanda kredi imkanı sunmaktadır. Sizlerde Albaraka Türk şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Albaraka Türk müşteri hizmetleri numarası 0850 222 5 666 ya da 444 5 666 numaralarını da arayarak kredi başvurusunda bulunabilir veya bilgi alabilirsiniz.

2- Vakıf Katılım

Vakıfbank’ın katılım bankacılığı hizmeti 2015 yılında hizmete sunulmuştur. Vakıf Katılım da taşıt kredisi, arsa kredisi, konut kredisi başvurularını yapabilir kredinize hemen sahip olabilirsiniz. Vakıf Katılım 0850 202 1 202 müşteri hizmetleri numarasından kredi başvurusunu yapabilir ya da şubeye giderek bizzat kredi talebinde bulunabilirsiniz.

3- Ziraat Katılım

Ziraat Katılım 2015 yılında faizsiz kredi veren bankacılık sektörüne Ziraat Bankasının alt sektörü olarak girmiştir. Ziraat Katılım Bankasından kredi çekmek istiyorsanız şubeye uğramanız yeterli olacağı gibi 0850 220 50 00 müşteri hizmetleri numarasından da başvuru da bulunabilirsiniz.

4-Kuveyt Türk

Faizsiz kredi veren bankalar arasında en eskiye dayanan 1989 yılında hizmete açılan Kuveyt Türk’tür. Kuveyt Türk’ün her ihtiyaca özel kredileri mevcuttur. Farklı kategorilerde kredi hizmetlerinden faydalanmak için şubeye gidebilir yada 444 0 123-0850 251 0 123 numaralarını arayabilir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

5-Türkiye Finans

Düşük kar payı oranlarıyla ve ödeme kolaylıklarıyla Türkiye Finans’tan kredi hizmetinde bulunabilirsiniz. Türkiye Finans Bankasından özel kredilere sahip olmak için şubeye gitmek ya da 444 2 444 müşteri hizmetleri numarasını aramak yeterli olacaktır.

Faizsiz kredi veren bankalar 2023 yılında hangileri olduğunu öğrendik, bu bankalar hakkında sorularınız için aşağıdan yorum göndermeyi unutmayın.

Leave a Comment